İade Koşulları ve Cayma Hakkı

Adresteki kişi / kuruluşa tesliminden itibaren ALICI 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının şifresi için bu süre içinde SATICI’ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri için kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın olması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilecek ürün SATICI’ya ikinci katta kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Cayma hakkı ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. 

Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim etmek veya sözleşmenin imzalanması için lütfen oracağınız için kullanın. 

385 verilerin vergi usulü kanunu genel tebliği için kefalet faturaları iade işlemlerinin gerekliliği için tarafınıza gerekse gereklilikleri karşılayacaktır. 

ALICI firması SATICI firmaya (kargo ücretini eklemeden) iade faturası kesmesi ve iade faturasının tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi şart.

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

ALICI’nın özel istek ve talepleri üzerine özel hale getirilen ürünler örn: üzerinde kesme, delme, yapılmış, kullanıcı isteğine göre özel renkte ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Ürünlerde cayma hakkının gerçekleştirildi; Ürün kullanılmamış, shrinklenmiş ambalajının açılmamış, bozulmamış olması şartlarına bağlı.