Hakkımızda

Altınkaya'dan Alvent

Altınkaya olarak, Ankara’da yeni kurulan fabrikamızda, insanları solunum yolu hastalıklarından korumak için Alvent markası ile cerrahi maske ve respiratör üretimi için teknoloji ve hijyeni entegre ediyoruz.

Biz Kimiz?

1985 yılında Ankara’da kurulan Altınkaya Elektronik Panoları, elektronik üreticilerine plastik ve metal muhafaza ve mekanik komponentler üretmekte ve ürünlerini 70 farklı ülkeye ihraç etmektedir. Elektronik sektörüne yönelik ürünlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. https://www.altinkaya.com.tr

Değerlerimiz

Koruma

İnsanları solunum yolu patojenlerinden koruyacak ürünler üretirken ihtiyaç duydukları korumayı en sağlıklı şekilde almaları için çalışıyoruz.

Kalite

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini istikrarlı bir şekilde üst düzeyde tutmak adına tüm departmanlara yayılmış kalite anlayışımızla daha kaliteli üretim için sistemli bir şekilde çalışıyoruz.

Teknoloji

Üretim, kalite kontrol, satış ve dağıtım süreçlerimizde teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, müşterilerimizin en zor zamanlarda bile uygun maliyetlerle yüksek kaliteli ürünler elde etmesini sağlıyoruz.

Güven

Alvent, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz dahil olmak üzere paydaşlarımız için bir güven unsurudur. Alvent'e güven, tüm çalışanlarımız için büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Hijyen

Üretim süreçlerimizde uluslararası standartların üzerinde hijyen koşulları sağlıyoruz. Çalışanlarımız hijyen konusunda sürekli eğitim almaktadır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok önemlidir.

Medikal koruyucu ürünler üretmeye nasıl başladık?

2020 yılında corona virüs salgınının kaçınılmaz olarak yayılmasıyla birlikte ülkemiz tıp alanında vantilatör gibi ürünler üreten müşterilerimizin ihtiyaçları için kaynaklarımızı seferber ederek parçalar üretmeye başladık. Salgın ülkemize ulaştığında ve maske gibi koruyucu ürünler karaborsaya düştüğünde 24 Mart 2020’de tıbbi koruyucu ürünler üretmek için çalışmalara başladık.
Yaptığımız her işte olduğu gibi medikal koruyucu ürünlerimizi üretirken ürünlerimizin dünya standartlarında ve rekabetçi fiyatlarla üretilebilmesi için temiz odada kurduğumuz üretim hattımızla birlikte maske ve kumaş analizi yapabileceğimiz gelişmiş bir laboratuvar kurduk.

Bizi neden seçmelisiniz?

Elektronikte 35 yıllık tecrübeye sahip güvenilir bir imalat şirketi olarak. Medikal ürünlerimizi 2400 m² tesisimizde;

EN ISO 13485: 2016 tıbbi cihazlar kalite yönetim standardı ile üretim
450 M² Temiz Odada EN ISO 14644 Sınıf 8'e Uygun
Tam Otomatik Makinelerle İmalat Ve Tam Otomatik Makinalarla Paketleme.
Her Partideki Her Hammadde Kendi Laboratuvarımızda Test Edilmektedir.
İmalat Personeli Periyodik Hijyen Ve Kalite Eğitimi Almaktadır.
İyi Eğitimli Mühendislerimiz Üretim Süreçlerimizi Sürekli İzler ve İyileştirir.

Kalite Seritifakalarımız

Daha kaliteli üretim için sistematik olarak çalışıyoruz.

Tüm sağlık kahramanlarına teşekkürler!

Güvenliğiniz için üretiyoruz.

Hızlı Teslimat

17.00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargolanır.

Güvenli Ödeme

İnternet üzerinden güvenli ödeme.

Telefon Desteği

Müşteri temsilcimiz aklınızdaki bütün soruları yanıtlamak için bir telefon uzağınızda.

100% Güvenli

  • Sertifikalı Ürün
  • Tanınmış Üretici
  • Akredite Üretim

Kolay İade

Hasar görmüş veya hatalı ürünlerde anında iade seçeneği.