Sıkça Sorulan Sorular

Maske kullanırken ve kullanım amacına uyurken en önemli faktör filtrasyon ve kullanım rahatlığıdır. Meltblown kumaş, filtrasyon başarısında kritik öneme sahiptir. Bu nedenle, kullanıcılar önce meltblown filtreyi dikkate almalı ve kullandıkları maskenin orta katmanda meltblown filtre içerdiğinden emin olmalı, ardından rahatlıklarını kontrol etmelidir. Bu kumaşları kullanmayan maskeler düşük filtrasyon hızına ve daha az korumaya sahiptir.

Alvent tarafından üretilen maskeler tek kullanımlık maskelerdir ve günlük kullanıma uygundur. İhtiyaçlarınıza göre en uygun modeli seçebilirsiniz. MA-250 meltblown filtreli cerrahi maskedir, kulak ipi klasiktir. MA-356 elastik yumuşak kulaklıklı meltblown filtreli cerrahi maskedir. MA-356Kids de meltblown filtreye sahiptir ve 10 yaş üstü çocukların ve minyon yüzlü kişilerin sağlığı ve konforu için tasarlanmıştır. MA-600 5 katlı FFP2 veya N95 olarak isimlendirilen koruyucu maskedir, ventilsizdir.

Halka açık tüm alanlarda ve insanlarla temas halinde olduğunuz her ortamda maske takılmalıdır. Özellikle halka açık kapalı alanlarda, toplu taşıma araçlarında ve on veya daha fazla kişinin bir araya geldiği yerlerde maske takmak çok önemlidir.

Tüm günlük maskeler yalnızca tek kullanımlıktır. Yeniden kullanım mümkün değildir. Çevresel değişiklikler olması durumunda da derhal değiştirilmelidir.

Test raporları için lütfen ürün sayfalarına bakınız, şirket prosedürlerimiz için üretim standartları sertifikalarımız mevcuttur.

Maske takmak sizi, Covid-19 virüsü taşıyan bir kişinin hapşırması, öksürmesi ve hatta konuşmasından kaynaklanan damlacıkların ve / veya benzeri faktörlerin temasından korur. Ayrıca 1,5 metre kuralı sosyal mesafe açısından hala çok önemli.

Kullandığınız maskeler yüksek virüs-bakteri geçirgenlik test oranlarına sahip olmalıdır. Alvent bünyesinde ürünlerimizin koruma oranlarını test ettiğimiz ve testlerimizi düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz bir laboratuvarımız var. Maskenin korunması açısından kritik önem taşıyan Meltblown kumaşları da kendi tesisimizde üretmekteyiz. Testlerimizin sonuçlarını web sitemizde görüntüleyebilirsiniz.

Paket hijyenik ve kişiye özel olduğu için paket açılırsa para iadesi alamıyoruz. Paketiniz size teslim edildiğinde hasar görmüşse, taşınan paketin üzerindeki hasar hakkında kargoya tutanak tutmayı unutmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Üretim noktamız Ankara adresimizde olup her gün düzenli kargo seferleri yapılmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırabiliriz.

Bir cevap bulamazdınız mı?

Cevabınızı bulamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize e-posta gönderin

Sizi geri arayabilmemiz için lütfen telefon numarası gibi iletişim bilgilerinizi yazın.